Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
SZYBKI KONTAKT

 

P.P.U.H Faster
ul. Kościuszki 69
37-100 Łańcut
woj. podkarpackie
NIP: 8151406750

 

 

tel: 17 225 32 84
tel: 669 180 180

 

e-mail: biuro@fasterbhp.pl

 

Godziny otwarcia:
Pon.-Pt. 730-1700
Sob. 900-13
00

 

TRANSPORT

 

 

Przelew: 16,00 brutto

Pobranie: 20,00 brutto

USŁUGI
         PRZEGLĄD SPRZĘTU
   DO PRACY NA WYSOKOŚCI

 

 

        PRZEGLĄD SPRZĘTU
            GAŚNICZEGO

OFICJALNY DYSTRYBUTOR

            

 

             

Odzież robocza, ochronna - Sklep Faster BHP

Niemalże każdy właściciel, który prowadzi własną firmę budowlaną, jest zobowiązany, by zapewnić całej kadrze pracowniczej odpowiednie artykuły BHP, takie jak odzież ochronną, obuwie robocze, a także okulary czy rękawice ochronne. Prowadzony przez nas sklep internetowy to miejsce, w którym znaleźć można tego typu produkty. Działamy online jak i stacjonarnie na terenie województwa podkarpackiego.

Wspomniana odzież ochronna i robocza ma przede wszystkim chronić prywatne ubranie pracownika i nie tylko przed ewentualnym zniszczeniem lub zabrudzeniem.

Nie musi ona posiadać specjalnych certyfikatów, jednak ważne, by była wykonana z odpowiednich materiałów i tekstyliów. Dzięki temu będzie miała właściwości chroniące przed konkretnym niebezpieczeństwem. Ponadto pozostałe artykuły BHP, które można znaleźć w naszym sklepie internetowym, takie jak obuwie robocze musi być przede wszystkim wygodne. Do prac, w których może dojść do skręcenia czy zwichnięcia kostki, zalecane są buty o wyższej cholewce, sięgającej ponad kostkę.

Nie należy zapominać o okularach i rękawicach ochronnych, które ochronią ręce przed skaleczeniem, a wzrok przed zapyleniem lub odpryskami.

PROMOCJE