Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
SZYBKI KONTAKT

 

FASTER Marek Haładyj
ul. Tadeusza Kościuszki 69
37-100 Łańcut
woj. podkarpackie
NIP: 8151406750

 

 

tel: 17 225 32 84
tel: 669 180 180

 

e-mail: biuro@fasterbhp.pl

 

Godziny otwarcia:
Pon.-Pt. 730-1700
Sob. 900-13
00

 

TRANSPORT

 

 

Przelew: 19,00 brutto

Pobranie: 25,00 brutto

USŁUGI
         PRZEGLĄD SPRZĘTU
   DO PRACY NA WYSOKOŚCI

 

 

        PRZEGLĄD SPRZĘTU
            GAŚNICZEGO

OFICJALNY DYSTRYBUTOR

            

 

             

Informacje o sklepie

 

 

Szanowi Państwo !P.P.U.H FASTER funkcjonuje z sukcesami na rynku od 1997 r. celem firmy jest poprawa bezpieczeństwa i komfortu w zakładach pracy naszych Klientów. Posiadamy bardzo bogatą ofertę która jest przygotowana z myślą o Państwa wysokich i różnorodnych oczekiwaniach, sukcesywnie rozszerzamy ją o nowości rynkowe i technologiczne nowinki w wielu kategoriach. Dzięki bogatemu doświadczeniu, rzetelności oraz atrakcyjnym warunkom współpracy zyskaliśmy zaufanie wielu odbiorów.


Nasz sklep internetowy stworzyliśmy w celu zapewnienia Państwu doskonałej jakości akcesoriów BHP, stanowiących gwarancję bezpieczeństwa i wygody podczas wykonywania codziennych obowiązków.

 

Ściśle współpracując z producentami staramy się oferować najlepsze produkty w możliwie najniższych cenach przy krótkim czasie realizacji zamówień. Duży nacisk kładziemy na jakość oferowanych towarów i ich zgodność z obowiązującymi normami.

 

Wszystkie artykułu BHP proponowane przez FASTER, posiadają wszelkie niezbędne atesty potwierdzające ich doskonałą jakość i niezawodność.

Decydując się na zakupy w naszym sklepie internetowym, zapewniają Państwo swoim pracownikom pracę w komfortowych i bezpiecznych warunkach.Nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji służąc fachową poradą.

Jesteśmy przekonani, że współpraca z firma P.P.U.H FASTER będzie owocną dla obu stron.

 

 Zapraszamy Państwa do Naszej siedziby w Łańcucie!