Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
SZYBKI KONTAKT

 

P.P.U.H Faster
ul. Kościuszki 69
37-100 Łańcut
woj. podkarpackie
NIP: 8151406750

 

 

tel: 17 225 32 84
tel: 669 180 180

 

e-mail: biuro@fasterbhp.pl

 

Godziny otwarcia:
Pon.-Pt. 730-1700
Sob. 900-13
00

 

TRANSPORT

 

 

Przelew: 16,00 brutto

Pobranie: 20,00 brutto

USŁUGI
         PRZEGLĄD SPRZĘTU
   DO PRACY NA WYSOKOŚCI

 

 

        PRZEGLĄD SPRZĘTU
            GAŚNICZEGO

OFICJALNY DYSTRYBUTOR

            

 

             

NADRUKI

FLOCK I FLEX

Projekt przygotowany w formie wektorowej wycinany jest na ploterze tnącym, a następnie po usunięciu zbędnych elementów wgrzewamy na odzieży za pomocą specjalnej prasy. Metoda pozwala na otrzymanie trwałego nadruku, lecz ogranicza ilość zastosowanych kolorów i wyklucza uzyskanie efektu cieniowania czy też tonowania kolorów.

Folia Flex jest materiałem wykonanym z wysokiej jakości matowej folii poliuretanowej, zlaminowanej z termicznie aktywowanym klejem. Przeznaczony do termotransferu na tekstyliach. Dzięki elastyczności i miękkości jest przyjemny w dotyku. Nie odbija światła. Może być używany na ubraniach roboczych, odzieży sportowej i rekreacyjnej oraz jako element dekoracyjny na tekstyliach. Flex nadaje się do stosowania na tkaninach bawełnianych, poliestrowych oraz mieszanych: bawełna/poliester i poliester/akryl.

Folia Flock to wysokiej jakości materiał na bazie włókien celulozy. Dzięki zastosowaniu wysokich i gęstych włókien posiada charakterystyczną fakturę i głębię koloru. Flock używany jest do tworzenia nadruków na ubraniach roboczych, odzieży sportowej i rekreacyjnej oraz jako element dekoracyjny na tekstyliach.
Może być stosowany na tkaniny bawełniane, poliestrowe oraz mieszane: bawełna/poliester i poliester/akryl.

HAFT

Haft to znana przez każdego z nas forma zdobienia tkanin i odzieży przy pomocy wzorów wyszywanych nićmi.
Haft komputerowy możemy zaliczyć do ekskluzywnych metod zdobienia tekstyliów.
Główną zaletą tej techniki jest bardzo atrakcyjny wygląd oraz wysoka trwałość naniesionych wzorów.

Wykonujemy hafty reklamowe na gotowych produktach, tj. koszulki Polo, t-shirt, czapeczki, bluzy, kurtki itp.
Dysponujemy szeroką gamą kolorystyczną nici hafciarskich. Zapewniamy przygotowanie programów hafciarskich, na podstawie projektów graficznych dostarczonych przez Klientów.

SITODRUK

Wykorzystując profesjonalne maszyny sitodrukarskie uzyskujemy dokładne odwzorowanie bardzo skomplikowanych wzorów. Nadruki na odzieży robimy wysokiej jakości farbami znanych światowych producentów. Stosując najwyższej jakości farby i komponenty do nadruku gwarantujemy długi okres zachowania nasycenia kolorów nadruku podczas użytkowania i prania.

Najatrakcyjniejsze ceny nadruku wykonanego sitodrukiem zależą od ilości nakładu, ponieważ koszty stałe przygotowalni rozkładają się proporcjonalnie na większą ilość odzieży.