Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
SZYBKI KONTAKT

 

FASTER Marek Haładyj
ul. Tadeusza Kościuszki 69
37-100 Łańcut
woj. podkarpackie
NIP: 8151406750

 

 

tel: 17 225 32 84
tel: 607 299 757

 

e-mail: biuro@fasterbhp.pl

 

Godziny otwarcia:
Pon.-Pt. 730-1700
Sob. 900-13
00

 

TRANSPORT

 

 

Przedpłata: 19,00 brutto

Pobranie: 25,00 brutto

USŁUGI
         PRZEGLĄD SPRZĘTU
   DO PRACY NA WYSOKOŚCI

 

 

        PRZEGLĄD SPRZĘTU
            GAŚNICZEGO

Buty robocze bearfield w02 s3 polstar

178.05 zł + VAT
219.00 zł z VAT
OPIS:
Wysokie trzewiki robocze w kolorze czarnym. Wygodne, wytrzymałe, bardzo ciepłe i o najwyższym poziomie ochrony.
KOLOR:
czarny
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 72 godziny

Producent: POLSTAR

Opis produktu BUTY ROBOCZE BEARFIELD W02 S3 POLSTAR

Odpowiedni dobór obuwia ochronnego BHP to obowiązek każdego dobrego pracodawcy. To właśnie buty robocze chronią całe stopy przed uszkodzeniami, a także zapewniają wygodę i komfort wykonywanej pracy. W okresie zimowym kluczową kwestią jest także zapewnienie ochrony przed mrozem i chłodem.

Trzewiki BHP Bearfield w02 zapewniają wysoki poziom ochrony, bo aż S3. Zapewniają również ochronę przed uderzeniami dzięki wbudowanym szerokim podnoskom z kompozytu, które wytrzymują uderzenia z energią 200 J oraz zgniecenia do 15 kN. Te buty robocze posiadają także kompozytową wkładkę antyprzebiciową, która zabezpiecza stopę przed przekłuciem o nacisku 1100N. Wierzchnia część butów zapewnia doskonałą ochronę przed przemakaniem.

Cały but pokryty jest grubą skórą dwoinową w kolorze czarnym o grubości 1,6-2,00 mm, co zapewnia absorpcję wody przez czas 60 minut. Zapewniają również doskonałą stabilizację stóp oraz ochronę kostki. Oprócz ochrony przed urazami, chłodem i przemakaniem gwarantują także komfort noszenia dzięki wymiennym wkładkom oraz wyściołce z miękkiego sztucznego futra, która chroni stopy przed otarciami oraz doskonale chłonie pot, podobnie jak gruby, miechowy język.

Buty ochronne Bearfield wyposażone są także w podeszwę PU/TPU o podwójnej gęstości, która jest odporna na węglowodory i oleje. Ma także właściwości antyelektrostatyczne. Doskonale absorbuje energię pięty, a także posiada właściwości antypoślizgowe SRC. To nie nie tylko komfort noszenia, ale również estetyczny i elegancki design. Buty szyte są nićmi w koloze zielonym, a każda para wyposażona jest w elementy odblaskowe.

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: