Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
SZYBKI KONTAKT

 

FASTER Marek Haładyj
ul. Tadeusza Kościuszki 69
37-100 Łańcut
woj. podkarpackie
NIP: 8151406750

 

 

tel: 17 225 32 84
tel: 607 299 757

 

e-mail: biuro@fasterbhp.pl

 

Godziny otwarcia:
Pon.-Pt. 730-1700
Sob. 900-13
00

 

TRANSPORT

 

 

Przedpłata: 19,00 brutto

Pobranie: 25,00 brutto

USŁUGI
         PRZEGLĄD SPRZĘTU
   DO PRACY NA WYSOKOŚCI

 

 

        PRZEGLĄD SPRZĘTU
            GAŚNICZEGO

NADRUKI

FLOCK I FLEX

W naszym sklepie możecie Państwo wykonać nadruki na koszulkach firmowych.

Jak to działa? 

Projekt przygotowany przez Państwa albo według Państwa sugestii  wycinany jest za pomocą plotera tnącego, a następnie nanoszony na odzież za pomocą prasy. Taka obróbka to gwarancja trwałości nadruku i zachowania żywych kolorów!  

Flock czy Flex?

Folia Flex jest materiałem wykonanym z wysokiej jakości matowej folii poliuretanowej, połączonej z klejem, który aktywowany jest pod działaniem wysokiej temperatury. Nadruk uzyskany przy pomocy tej folii jest przyjemny w dotyku elastyczny i miękki. Flex nadaje się doskonale do stosowania na tkaninach bawełnianych, poliestrowych oraz mieszanych: bawełna z poliestrem albo poliester z akrylem. 

Może być więc używany na ubraniach roboczych, odzieży sportowej i rekreacyjnej oraz jako element dekoracyjny na tekstyliach.

Folia Flock natomiast to wysokiej jakości materiał na bazie włókien celulozy. Dzięki zastosowaniu wysokich i gęstych włókien posiada charakterystyczną fakturę i głębię koloru. Flock używany jest do tworzenia nadruków na ubraniach roboczych, odzieży sportowej i rekreacyjnej oraz jako element dekoracyjny na tekstyliach.

Może być stosowany na tkaniny bawełniane, poliestrowe oraz mieszane zawierające bawełnę z poliestrem lub poliester z akrylem. 

Haft 

Haft to sposób zdobienia odzieży znany już od wielu wieków. Kiedyś wzory wyszywane były ręcznie i zajmowało to bardzo dużo czasu. 

Dziś, dzięki technice haftu komputerowego, każdy z nas może mieć odzież zdobioną, zgodnie ze swoim projektem i to w bardzo krótkim czasie! Jednak mimo automatyzacji haft jest nadal ekskluzywną metodą ozdabiania odzieży, a wzory nie straciły na jakości.    

W naszym sklepie możecie Państwo wykonać hafty reklamowe na gotowych produktach, tj. koszulki Polo, t-shirty, czapeczki, bluzy, kurtki i wiele innych. 

Dysponujemy szerokim wachlarzem kolorów nici a także zapewniamy przygotowanie programów zgodnie z projektami wykonanymi w Państwa firmie. 

SITODRUK

Na terenie naszego sklepu wykorzystujemy najnowsze, profesjonalne maszyny sitodrukarskie. Dzięki temu uzyskujemy dokładne odwzorowanie wzorów nawet tych bardzo skomplikowanych. Sitodruki na odzieży robimy tylko wysokiej jakości farbami znanych światowych producentów. Dlatego nasze nadruki są tak trwałe, a kolory tak długo zachowują świeżość i głębię.